tel. (0 94) 318 94 48       kom. 509 474 230       email [email protected]

Zapraszamy na wypoczynek nad morzem, w Mielnie do wygodnych, rodzinnych pokoi. Wszystkie pokoje posiadają kolorowe TV i własne łazienki oraz sprzęt plażowy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Parter

Na parterze Willi Natalia znajdują się trzy pokoje, pokój typu studio oraz aneks kuchenny.

 

Pokój nr 1 – dla maksymalnie 2 osób

To pokój z dużym sypialnianym łożem i własną łazienką.

 

 

Pokój nr 2 – typu studio – dla maksymalnie 5 osób

Studio składa się z dwóch pokoi. W jednym z nich znajduje się duże sypialniane łóżko oraz tapczan. W pokoju tym znajduje się również szafa i telewizor. Drugi pokój pełni funkcję pokoju dziennego, w którym znajduje się aneks kuchenny i duży stół oraz rozkładana kanapa. Apartament posiada również łazienkę i osobne wyjście do ogrodu.

 

 

Pokój nr 3 – dla maksymalnie 2 osób

To pokój z dużym sypialnianym łóżkiem. Znajdują się w nim również fotele, telewizor i przestronna łazienka.

 

 

Pokój nr 4 – dla 1 osoby

To mały pokoik, w którym znajduje się rozkładana kanapa. Ten pokój często wybierają osoby samotne lub jako dodatkowy pokój dla dużych rodzin, które zajmują również pokój nr 1 lub 3. Łazienka znajduje się tuż obok.

 

 

Aneks kuchenny

Na parterze znajduje się również w pełni wyposażony aneks kuchenny: zlew, lodówka, czajnik, kuchenka turystyczna, naczynia.

 

 

III piętro

Na III piętrze znajdują się trzy pokoje i przestronny aneks kuchenny – z kuchenką gazową, lodówką, czajnikiem bezprzewodowym i naczyniami oraz wygodnym kompletem wypoczynkowym.

 

Pokój nr 5 – dla maksymalnie 4 osób

W tym pokoju znajdują się dwa podwójne łóżka (kanapa i łóżko sypialniane). Pokój posiada łazienkę i wyposażony jest w telewizor.

 

 

Pokój nr 6 – dla maksymalnie 2 osób

Pokój, w którym znajdują się dwa osobne łóżka, łazienka i telewizor.

 

 

Pokój nr 7 – dla maksymalnie 2 osób

Pokój wyposażony w duże sypialniane łóżko, posiada własną łazienkę i telewizor.

 

 

Aneks kuchenny

Na trzecim piętrze znajduje się duży aneks kuchenny z kuchenką gazową, lodówką, czajnikiem bezprzewodowym i naczyniami oraz wygodnym kompletem wypoczynkowym.

 

 

Domek w ogrodzie

Domek w ogrodzie Willa Natalia oferuje trzy samodzielne pokoje, każdy z osobnym wejściem bezpośrednio z podwórza oraz osobny aneks kuchenny. Dwa pokoje znajdują się na piętrze, a aneks kuchenny i jeden pokój na parterze.

 

Pokój nr 8 – dla maksymalnie 2 osób

Pokój znajdujący się na parterze domku, z którego wychodzi się bezpośrednio do ogrodu. Pokój wyposażony jest w sypialniane łóżko, telewizor, własną łazienkę i oddzielną toaletę.

 

 

Pokój nr 9 – dla maksymalnie 3 osób

Pokój znajduje się na piętrze domku. W pokoju znajduje się duże sypialniane łózko, telewizor oraz łazienka. Przy pokoju znajduje się mały balkon.

 

 

Pokój nr 10 – dla maksymalnie 2 osób

Pokój znajduje się na piętrze domku. W pokoju znajduje się łóżko sypialniane. W pokoju znajduje się również łazienka, telewizor i wygodny balkon.

 

 

Aneks kuchenny

Na parterze domku znajduje się w pełni wyposażona kuchnia z lodówką, mikrofalówką kuchenką i zlewem oraz kompletem naczyń.